Про ініціативу

Соціально волонтерська ініціатива «УкрЄдність» — товариство професійних фахівців, які об’єдналися, щоб надавати безкоштовну психологічну допомогу українцям, що постраждали від війни. Наша команда складається з понад 55-ти кваліфікованих фахівців волонтерів в області психічного здоров’я, які є експертами у широкому спектрі психологічних проблем, мають професійні кваліфікації, володіють українською, російською та англійською мовами.

Кожен наш фахівець погодився надати щонайменше три безкоштовні онлайн-консультації, хоча кожен має право вирішувати, скільки проводити консультацій в залежності від ситуації. Це може бути: перша психологічна допомога, психологічна підтримуюча сесія, кризове консультування. Ми залишаємо за спеціалістом право відмовити у консультації чи тривалій терапії, яка була пов’язана з травмами, ситуаціями до воєнного стану.

Також, за підтримки наших фахівців, в ініціативі діють: групи підтримки, ресурсні групи, групи самодопомоги, інтервізійні зустрічі для колег, та публікуються корисні матеріали, для самодопомоги.

Хто може стати нашим клієнтом?

Ми відкриті для усіх громадян України – тих, хто наразі залишається в країні та тих, кого війна змусила тимчасово переселитися. Усі наші зустрічі відбуваються онлайн, тому клієнтам необхідно мати стабільне інтернет з’єднання.

До нас можна звертатися коли ви:

– хвилюєтеся за своє здоров’я, чи здоров’я рідних;
– не можете впоратися зі своїми емоціями;
– налякані, розгублені, відчуваєте паніку, заціпеніння;
– не можете заспокоїти близьку людину, дитину;
– переживаєте шок, гострий стрес, втрату близької людини;
– ви волонтер і потребуєте підтримки;
– відчуваєте почуття провини, провину вцілілого;
– зазнали психологічного, фізичного, сексуального насильства;
–  знаходитеся за межами країни і потребуєте підтримки;
– тривожитеся за рідних, з якими немає зв’язку;
– відчуваєте страх, злість, сум, відчай, тощо..

Наша команда працює щоденно з 8:00 – 21:00.

Що ми пропонуємо?

  • Надішліть запит на консультацію, а ми у свою чергу підберемо для вас фахівця, відповідно до зазначених вами проблем, бажаного часу зустрічі та мови спілкування.
  • Ви можете відвідувати безкоштовні підтримуючі групи, які ведуть наші фахівці у зазначений час. Для цього потрібно зареєструватися. Опісля, на вашу скриньку прийде посилання на Zoom (попередньо потрібно встановити програму на свій смартфон чи ПК.)
  • Наш блог щоденно наповнюється корисним матеріалом. Практичні рекомендації, підтримка, самодопомога, тощо.
Звернутися